Prosinec 2006

Něco k ffce Pravda musí ven

31. prosince 2006 v 22:08 | Sajuška
Takže,abyste taky věděli něco o ffce nebo proč a jak začla..
Sem strašnej magor do slashu o dvojčátkách a miluju TWINCEST za což mě už pár lidí odsoudilo,jako by to byl nějakej hřích,ale prostě je to tak a nejsem jedinej příznivec Kaulitz twincestu..Miluju To..Když sem začala chodit na jeden z nejlepších blogů věnovanej Dvojčátkům (twincest) klick hier tak sem si řekla,že nějakou povídku taky napíšu..Začala sem jí opravdu psát..Kousek sem poslala Sisí,který se to hned zalíbilo a začala mi s tím pomáhat..Za což jí moc děkuju,sama bych to určitě nezvládla..Hledá a opravuje chyby,který po mě najde,dopisuje nějaký určitý věci,který by se do toho textu zrovna hodili,nebo napíše taky část..Na dalšim dílu má podíl spíše ona..Poslala sem první i druhý díl mým kámoškám,kterým se to ohromě líbilo a proto sem to poslala i autorce,již zmiňovaného blogu na který je kliknutí víš..Hned sem si tu povídku zamilovala a proto sem se rozhodla jí zveřejnit i na tomhle blogu!!!Takže,snad se bude líbit..
Vaše Sajuška

Pravda musí ven 1.díl

31. prosince 2006 v 21:55 | Sajuška
Tom tiše seděl u snídaně s plnym talířem,popíjel teplý čaj a pořád přemýšlel nad jednou osobou.Pořád měl před očima Billův obličej,který se eště včera odpoledne usmíval a pak...pak už se v hotelu neobjevil.Celou noc se neobjevil a Tom už měl o něj strach..Ano,byli dvojčata,měli se rádi,ale včera..včera byl ten den,kdy si Tom poprvé uvědomil,že Bill pro něj není už jenom jeho bratr-dvojče..Cítí k němu něco mnohem silnějšího,než jenom bratrskou lásku..Zvedl unaveně hlavu k nástěným hodinam v jídelně a smutně si povzdech..8:17 ráno a Bill pořád nikde..Venku padal hustý sníh,mrazivá zima a silnice byli kluzké..'Kam asi jenom tak mohl jít?' honilo se Tomovi hlavou dokola..Zavrtěl se na pohodlnám červeném křesle a srdce se mu najednou rozbušilo..Nechápal proč,ale měl chuť,něco ho táhlo jít k východu..Bál se o Billa jako snad nikdy před tím..Byl jediný z celý kapely,kdo byl vůbec vzhůru.Usrkl znova teplého meruňkového čaje,přehodil přez sebe teplou mikinu a šel ke vchodu..Stoupl si k velkému oknu a pozoroval lidi,který se schovávají před masou sněhu,který padá jak splašený z nebe..Najednou v něm hrklo.
"Bille!" vykřikl až se za ním otočilo pár lidí a v tý největší rychlosti vyběhl ven..
"Bille..Bille.." zaječel a Bill zvedl svou hlavu k hlasu,který mu byl tak známí..Který miloval..
"Kde si proboha byl?Měl sem o Tebe strach." vybalil na něj hned Tom a objal ho..Pevně ho k sobě tiskl a nechtěl ho pustit..Bratr se od Toma odtáhl a smutně se mu zadíval do očí.
"O to se nezajímej.Je to moje věc." procedil mezi zuby a vešel do hotelu.Tom zůstal stát jak otupělý a nechápavě pozoroval bilbord před sebou....

Přání do Novýho Roku

31. prosince 2006 v 19:00 | Martuschka a Sajuška
Chtěla bych vám všem popřát do Nového roku hodně štěstí, ať ve zdraví přežijete koncerty Tokio Hotel ( ať už na ně jdete kamkoliv), pohodu a ať je rok 2007 ještě lepší než ten letošní.
Vaše Martuschka a Sajuška

Album Schrei

31. prosince 2006 v 16:02 | Sajuška |  <CD Schrei>
SCHREI! so laut du kannst
1. Schrei!
2. Durch den Monsun
3. Leb´ die Sekunde
4. Rette Mich
5. Freunde Bleiben


Rette mich - 1.kapitola

31. prosince 2006 v 10:46 | Martuschka |  <FF Rette mich>
Konečně konec školního roku! Sice známky mohli být drobet lepší,ale teď s tím už nic nenadělám.I když dvě čtyřky jsem fakt nemusela mít,ale ta jednička z němčiny je bomba!A to sem s ní ještě v prváku válčila.Mamina na mě čekala před školou u auta abych nemusela jako vždy autobusem.
"Ahoj.No tak se předveď."řekla mi a já jí podala vysvědčení.Vzala jsem jí ale klíčky z ruky a sedla jsem si za volant.Řidičák jsem sice měla už tři měsíce,ale řídit mě svojí Mazdu nenechala zatím ani jednou.Otevřela jsem okýnko a vykoukla jsem ven.
"No?"
"Čtyřka z češtiny a z matiky.Už zase."
"Je zbytečný se rozčilovat.Teď už nic neudělám.Můžu řídit ne?Zajdeme do města na oběd."
"No dobře." I když souhlasila,tak mě za volantem viděla nerada.Jela jsem k jedný výborný italský restauraci a místo pro auto jsem našla kousek od vchodu.Než nám číšník donesl objednaná jídla,tak jsem mamce chtěla konečně sdělit to,co sej í snažím říct už týden.

Výpomoc

31. prosince 2006 v 10:41 | Martuschka
Jestli má někdo zájem mi pomoct s blogem, má fotky, sbírá novinky anebo píše FFky ( jednorázovky i kapitolovky), tak ať se ozve na můj mailík martinka.lukesova@centrum.cz anebo na icq 445-936- 019 a domluvíme se.
Martuschka

Něco k mojí povídce

31. prosince 2006 v 10:27 | Martuschka |  <FF Rette mich>
Je možný, že ste tuhle povídku viděli už na tomto blogu, ale povídka je moje a já jí budu uveřejňovat jen tady, dokud se nedořeší problém, který včera nastal s oním blogem.
O povídku nepříjdete ( pokud jí někdo z vás četl). Budu jí psát i nadále, pže chci abych se dopracovala konce, ne jako u jiných povídek. J

Nový blog

31. prosince 2006 v 8:47 | Martuschka
Hoj!
Dneska časně ráno vznikl tenhle blog. Je zatím ve výstavbě, tohle je zatím jenom pracovní vzhled a i rubriky budou přibývat.
Doufám, že na blog budete chodit a že se vám tu bude líbit.
Martuschka