Pravda musí ven 8.díl

28. ledna 2007 v 20:20 | Sajuška
Takže, jestli to nevadí, k tomuhle dílku bych chtěla přiložit jeden twincest obrázek..Páč sem na něj ten den, kdy sem tenhle dílek nějak koukala, tak sem napsala taky tadyten dílek, tak Vám sem tu fotku dávám...
Sajuška:-*

Tom už asi hodinu jen tak leží, namotává si na prst pramínky Billových vlasů a hladí jej po holých pažích...Bill už několik minut sladce spí..Ale Tomovi to nijak nevadí. Spíše mu to vyhovuje..Může se jej dotýkat jak a kde chce, líbat a hrát si s jeho vlasy..Miloval chvilky, kdy si jej tiše mohl vychutnávat a nikdo jej při tom nerušil..Miloval chvilky strávené s Billem, ale také miloval chvilky, když Bill spinkal v jeho náruči a on jej pozoroval..Jak krásně našpuluje rtíky, jak se mu na tváři i ze spánku tvaruje ten krásný úsměv..MILOVAL JEJ!!Nikdy si nebyl ničím tak jistý, než tím, že miluje svoji lásku..Svého bratra...Bill se malinko zavrtěl a znova našpulil rty..Tom se usmál a pohladil Billa po zádech...Namotal si znova na prst pramínek úhlově černých vlasů a usmál se..
"Miluji Tě lásko moje.." zašeptal a přivřel víčka..
Vybavil si, jak mu Bill řekl, že jej miluje..Vybavoval si přesně ten moment, jak se Billovi rozzářila očka, když mu to řekl..Byl tak sladký..Neodolatelný...Nechápal, jak jej někdo může odsuzovat..Tak úžasného člověka, jakým je právě Bill??..Jak někdo může odsuzovat člověka, kterého vlastně neznají??..Myšlenky jej natolik unavily, až propadl v unášející spánek, stejně jako jeho bráška před chvilkou..
"Tomí??" uslyšel a prudce rozevřel víčka..Podíval se na Billa, který se na něj upřeně díval a na tváři měl krásný úsměv..
"Copak miláčku?" zašeptal Tom a Bill se posadil vedle své lásky..Tom se podepřel na loktech a hleděl na Billovu jemnou, něžnou pleť...
"Nic, jen jsem Tě chtěl probudit..Spíme už nejméně 3 hodiny a dole je stále to nádobí.." ušklíbl se a políbil bratra na tvář, která hned zrudla..
"Já vím.." našpulil rty Tom a nevinně zamrkal na svou lásku..Bill se nad něj naklonil a přejel rty po těch Tomových..Tom si jej stáhl na sebe a horlivě mezi bratrovy růžové rty pronikl jazykem..Proplétal ho s tím jeho, hladil jej po zádech a nechával se hladit po bříšku, těmi Billovými, hubenými prsty, na kterých v těchto chvilkách nebyl jediný prstýnek..V duchu se usmál, když se na něj Bill obkročmo posadil a mírně se zhoupl na jeho vzrušeném klíně..Oba byli nazí, takže jim nevadilo žádné prádlo..Bill se uculil na svou lásku a sjel na jeho kolínka..
"Ne, ne Billí..Teď Ty.." zašeptal vzrušeně Tom a Bill si lehl vedle na místo, na kterém "usnul".. Tom se sesunul o něco níž a odhodil ze sebe přikrývku..Přejel prsty po Billově vyhublé noze a usmál se, když se zadíval na bratra, který si silně skousával spodní ret..Přejel dlaní po Billově vzrušení a políbil jej co nejněžněji po bříšku..Bill se prohnul slastí a přitom si třel mezi prsty bradavku..Toma už uspokojoval jen pohled na svého bratra, který se celý třásl pod návalem slasti..Byl rád, že mu takovou slast působí právě jeho doteky..Miloval, když se mohl dotýkat jeho těla, jeho vlasů..Když mohl cítit, jeho doteky..Bylo to přímo dokonalé..
"Lásko, no tak prosíííím.." poprosil Bill zoufale a pohladil bratra po tváři..Tom tiše přikývl a sklonil se k jeho klínu..Přejel konečky prstů po Billově vzrušení..Bill slastí vykřikl a na čele se mu vytvořili kapičky potu..Tom přidal k práci i ústa a pomaloučku pohyboval takovým tempem, které si zvolil..Bill tiskl v ruce kousek prostěradla, které zmuchlal ve své dlani a hlasitě vzdychal..Srdce mu tlouklo tak rychle, až se bál, že mu prorazí hruď a vyskočí ven..Tom znova několikrát zapohyboval rukou a Billovi se rozletěli po těle motýlci..Oba cítil, že Bill brzo dosáhne vrcholu...Tom přidal na rychlosti tempa a Bill hlasitě vykřikl..Zhluboka dýchal a poslouchal, jak mu tluče srdce..Otevřel oči a zadíval se na Toma, který klečel stále mezi jeho nohami a tiše se zavřenýma očkama polykal..Opřel se na loktech a díval se na bratrovy rty na kterých ještě zůstala kapička bílé tekutiny..Bill se usmál, když bratr rozevřel oči a když si chtěl hřbetem ruky otřít rty zarazil jej.
"Pojď ke mě.." zaprosil Bill a Tom si lehl vedle něj..Bill se vpil do bratrových rtů a vychutnával si chuť těch Tomových...
"Děkuji, bylo to krásné." uculil se Bill a pohladil děkovně svého miláčka po tváři..Byl mu vděčný naprosto za vše...Za vše, co pro něj dělá..A hlavně mu byl vděčný za to, že s ním vůbec je..Tom se nevinně usmál a lehl si vyčerpaně na postel..Přehodil přes oba dva přikrývku a chtěl si Billa přitulit k sobě, jako to dělával vždycky, ale tentokrát jej zarazil Bill.
"Pojď Ty.." usmál se a Tom položil hlavu na Billovu hruď..Bill jej hladil po dredech, které měl rozpuštěné a na tváři měl ten nejkrásnější úsměv, který vždy patřil a bude patřit jen jeho Tomovi..Tom tiše poslouchal, jak jeho bratrovi tluče srdce, jak zrychleně dýchá..Vnímal, jak jej Bill hladí po vlasech, po tváři..Vnímal, jak se Billovi zvedá hruď při každém nadechnutí..Pohladil jej něžně po bříšku a sjel k vytetované hvězdě..Přejel po ní prstem a Bill se slastně prohnul...Přišlo mu neuvěřitelně roztomilé, když Billovi přišel slastný jeden jediný dotek..Znovu přehodil ruku přes bratrovo krásně ploché bříško a zavřel oči..Bill proplétal prsty do jeho vlasů, smotaných do dredů a přitom druhou rukou hladil Toma po tváři..
"Dobrou broučku." špitl Tom a stiskl Billovu ruku.
"Dobrou noc miláčku." usmál se Bill a také zavřel víčka..Oba zapomněli na hordu nádobí, které nechali v kuchyni, ale ani jeden se o to nezajímal..Hlavní pro ně bylo, že mohou být spolu celou noc..V obětí...
*************************
"Bille, broučku?" šmátral Tom rukou vedle sebe a vyděšeně se vymrštil na posteli..
"Bille?" znova zašeptal a rozhlížel se po pokoji..Nikde jej neviděl..Vylezl z postele a rozeběhl se ke dveřím..Už, už sahal na kliku, ale uvědomil si, že není oblečený..Vrátil se zpět k posteli, natáhl si svoje trenýrky, které měl pohozené vedle postele a konečně vyšel z pokoje..Seběhl schody a zadíval se na hodiny visící na stěně..14:09 zývnul si a šel do kuchyně..Po celém baráku vládlo ošklivé ticho, které Tom neměl rád..Vzal si z talíře jeden koláč s tvarohem a přemístil se do obývacího pokoje..Usadil se na sedačku a zapnul si televizi..Přepínal to z programu na program, ale ani jeden jej nebavil..Rozhlédl se okolo sebe a, když jej stále nenapadalo co dělat vyšel schody do 1. patra..Vešel tiše do Billova pokoje a zadíval se na postel, která byla ovšem prázdná..Překvapilo jej to..Myslel, že když není vedle něj v posteli, přemístil se v noci sem, ale kde jen může být?? Smutně se otočil čelem ke dveřím, jestli nezaslechne tekoucí vodu z koupelny, ale nic..Smutně se posadil na jedno z křesel, které měl Bill v pokoji a složil hlavu do dlaní..Zavtěl sklíčeně hlavou..Ze zdola se ozvalo zařinčení klíčů a on vyletěl z křesla jako střela..Seběhl schody, rychlostí blesku a zkřížil ruce na prsou, když pozoroval bratra, který ze sebe stahoval zasněženou modrou, péřovou bundu..
"Pane Bože Tome.." vykřikl Bill a položil si ruce na prsa..
"No to je co?" zamračil se Tom a opřel se rukou o zábradlí..
"Ty už jsi vzhůru?" zeptal se klidně Bill a vzal do ruky zelenou,Vánoční tašku..
"Jo, jsem." odsekl Tom a stále upřeně jej sledoval..Bill odložil tašku na první schod a přešel k Tomovi na ten pátý..Objal jej okolo pasu a zadíval se mu do očí, které byli ještě stále unavené.
"Byl jsem Ti koupit dárek broučku, tak se na mě nezlob." usmál se šťastně Bill a přejel ukazováčkem po Tomově nose..
"Víš, jaký jsem měl strach?" zamračil se znova Tom, ale teď objal Billa okolo pasu on..
"Pročpak?" zeptal se zvědavě Bill a omotal ruce okolo bratrova krku..Jemně se dotkl špičkou jazyka Tomova piercingu a uculil se..Tom jen slastně zaklonil hlavu do zadu..Bill sjel jazykem na Tomův krk, po kterém přejížděl jazykem ve kterém měl kuličku..Dráždil jej a sjížděl níž a znova zpátky nahoru..
"Jsme sami doma?" zeptal se Tom, ale to se ozvalo vrznutí dveří..Bill popadl tašku a šel nahoru a Tom zase dolu..
"Ahoj mami.." usmál se Bill na svou maminku a zašel k sobě do pokoje..S úsměvem položil tašku do křesla, ve kterém ještě před chvilkou seděl Tom, a sám se usadil na postel..Nevěděl, jestli se mu to opravdu zdá, nebo v jeho pokoji cítí Tomovu vůni..Na tváři se mu vyčaroval roztomilý úsměv a zadíval se na společnou fotku z dětství..Oba bez sebe nemohli být už když byli malí, a teď od sebe nemůžou být už vůbec..Ale když už jen přeci jsou bez sebe aspoň půl hodiny, myslí na toho druhého..Na tu druhou polovičku..Vstal omámeně z postele, přešel k oranžovém křeslu, na kterém byla položená taška..Vzal jí do náruče, posadil se do křesla a tašku si položil na klín..Vůbec nevěděl, co Tomovi koupit..Kupovat mu oblečení, v době, kdy jsou spolu mu přišlo trapné..Procházel se po městě několik hodin až narazil na to správné..Chtěl mu dát něco, co bude mít neustále u sebe..Co mu bude stále připomínat, že na něj někdo myslí..Otevřel malou, dlouhou krabičku a prohlédl si dárek, který Tomovi koupil.
"Snad se mu to bude líbit.." usmál se Bill a znova krabičku zavřel..Položil jí do tašky, kterou znova vrátil na křeslo a převlékl se..
*********************************************
Tom se unaveně posadil na schody, když se večer vrátil s Billem z nákupů..
"S Tebou někam jít nakupovat.." zabědoval Tom a složil hlavu do dlaní..Bill nevinně zamrkal a hned zmizel v kuchyni, kde byla jejich maminka, která chystala jídlo na zítřejší Štědrý den..
"Ahoj mamko.." usmál se Bill a políbil Simone na tvář..Ta mu úsměv oplatila a nalila Billovi teplý, meruňkový čaj, který její synové tak zbožňovali..
"Jaké byly nákupy?" zeptala se zvědavě a posadila se vedle vyčerpaného Billa na židli..
"No, celkem.." nestačil doříct svou myšlenku její mladší syn, protože do kuchyně vtrhl dredatý Tom..
"Strašný.." odpověděl za Billa a Bill i s jejich maminkou propukli v neuvěřitelný záchvat smíchu..
"To není k smíchu.." zavrtěl hlavou Tom a vytrhl Billovi hrnek z ruky..Napil se čaje a s úsměvem mu ho znova vrátil..Simone se usmála na své syny a odešla znova k dřezu a pokračovala ve vaření..Tom se usadil na židli naproti Billovi, propaloval jej pohledem, klepal prsty do stolní desky..Neuvědomoval si, že svým počínáním Billa dostává do mdlob..Kdyby neseděl, už by se mu dávno podlomila kolena..Celý se třásl..Stále se díval Tomovi do očí..Ani jeden z nich nemrkl..Oční kontakt jim dokázal říct vše..Oba měli v očích lásku..Lásku k tomu druhému..Bill se nepatrně nadzvedl a pohladil Toma po ruce, jenže se hned usadil, když Tom zasyčel..Simone se na ně jen otočila a znova se věnovala své práci..Tom se usmál na své dvojče, zvedl se ze židle a se slabým úsměvem na rtech opustil místnost, ve které teď zůstal jen Bill s maminkou...Vyběhl schody a doufal, že Bill jej bude následovat..Zalezl k sobě do pokoje, posadil se na postel, pomalu ze sebe začal stahovat oblečení..Stále nezapomněl hypnotizovat kliku u dveří, jestli se náhodou nepohne...Nepohnula..Seděl na posteli snad 10 minut, ale stále nic..Začal si klepat do kolen melodii nějaké písničky a přitom se díval na dveře..Znuděně se posadil dál na posteli a přitom v kuse klepal tu, již zmiňovanou, melodii..Dveře se ani za pár dalších minut neotevírali..Tom už byl nervózní a začal přešlapovat po pokoji..Když se chtěl znovu obléci, že se půjde podívat dolu, dveře se rozevřeli..Stál v nich Bill..Zabalený do huňaté osušky..
"Co se děje?" zašeptal se tiše Tom..Bill si položil ukazováček na rty a mrkl na něj..
"Pojď za mnou do koupelny.." usmál se nevinně a zase odešel..Tom popadl první volné triko, které měl po ruce a vyběhl z pokoje..
"Tome." zašeptal Bill, když do koupelny přišel jeho miláček..Hned se mu vrhl kolem krku a horlivě jej začal líbat..Tom se nebránil..Odhodil triko na zem, objal Billa okolo pasu a volnou rukou obrátil klíč v zámku u dveří..
"Tak dlouho sem na Tebe čekal." špitl Tom, když se od sebe na pár vteřin odtáhli, aby načerpali nový kyslík...
"Já vím, ale musel sem vymyslet nějaký plán.." začervenal se Bill a Tom jej chytil pod zadečkem..Vyhoupl si jej na sebe, namáčkl jej něžně na dveře od koupelny a laskal jeho kůži na krku..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.