Listopad 2007

Georg po ránu

30. listopadu 2007 v 16:54 | Martuschka |  <foto - Georg>
To znám, vlasy všude a tupej výraz xD xD ale Georg dokáže vykouzlit i úsměv :P

ff Stopařka - 15.díl

30. listopadu 2007 v 10:58 | Martuschka |  <FF Stopařka>
Jenže čtvrtá odpolední byla pro všechny skoro šibeniční termín, protože Gustav nemohl najít svoje náhradní paličky, Tom marně hledal svoje trička, Georg toho měl tolik, že nemohl dopnout tašku, se kterou mu Petra ochotně pomohla. Nejhůř na tom byl Bill s Martinou. V půl čtvrtý ještě neměla zabaleno a propadala hysterii, že jí David zabije. Bill zatím běžel dolů se seznamem všeho z minibaru, z čeho Davida málem trefil šlak, protože musel zaplatit věci za 150 euro. Když byli všichni se vším dole v hale, bylo půl pátý a David neměl daleko k atomovýmu výbuchu. Všichni se naskládali do tourbusu, kde si sedli dozadu na gauč a čekali, až přijde David.
" Takže, cesta do Prahy trvá sedm a půl hodiny. Někdy kolem druhé ráno budeme u hotelu Diplomat, kde máme pro sebe celý 7. patro a šest pokojů, jeden je pro mě, v jednom bude Saki, zbytek ochranky pojede k aréně. Zvuková zkouška bude v půl jedenáctý dopoledne. Autogramiáda až další den. Playlist koncertu vám dám za chviličku, je pořád stejný, ale na konci bude ještě jeden přídavek - Instant Karma, já vím, že je to mimo plán, ale musíme si u Češek trošku napravit reputaci po tom dubnu. To je zatím všechno, za hodinu vyrážíme, takže kuřáci mají poslední šanci si dát venku cigaretu."řekl David a šel dopředu. Martina zalezla k Billovi do pelechu a zkoumala co tam všechno je.
" Co tu děláš?"vybafl na ní Bill.
" Ježíš! Koukám se, co tu máš."řekla Martina.
" Aha. Nevadí, když se na chvíli natáhnu?"zeptala se.
" Jasně, za chvíli k tobě přijdu, jdu k Davidovi pro rozpis songů na koncert."
" Ok." Martina si lehla na postel, pod peřinou si sundala džíny i ponožky a zachumlala se do deky. Otočila se na druhou stranu, kde byl kousek okna a okamžitě usnula. Vůbec si nevšimla, že si k ní Bill lehnul a přitulil se k ní. Oba probudil až David někdy po půlnoci. Martina přelezla Billa, který odmítal vstát a šla se trochu upravit, než dojedou do Prahy. U zrcadla se potkala s Petrou, která byla zjevně taky rozespalá.
" Taky jste s Billem usnuli? Ty postele sou hrozně pohodlný."řekla Petra a vzala do ruky kartáč na vlasy.
" Já sem usnula hned. V Praze sem nebyla skoro dva roky, hrozně se tam těšim."řekla nadšeně Martina.
Po půl druhé tourbus zastavil před hotelem Diplomat. První šly Petra s Martinou se Sakim za zády, potom kapela a pak David se zbytkem ochranky. Místo pobytu se zatím podařilo dokonale skrýt, protože před ani v hotelu nečekala žádná fanynka. Když si všichni vzali magnetické karty od pokojů, do prvního výtahu šla Martina s Davidem a většina zavazadel, do dalšího Tom s Billem se svými taškami a do třetího Georg, Gustav, Petra a Saki.
" V půl desátý je snídaně, tak si běžte ještě lehnout."řekl všem David a šel do svého pokoje. První na snídani přišel Gustav s Martinou, kteří v tourbuse spali nejdýl a taky měli největší hlad.
" Před hotelem je nejmíň sto holek, co čeká na autogramy."řekla mu Martina, když se podívala z okna.
" Fakt?"Gustav přišel k ní a viděl, že má pravdu. " Kolik myslíš, že jich bude před arénou?"
" V 9 ráno? Tak dvě stě, možná víc."
Hned po snídani šly holky zadem k tourbusu, kluci hlavním vchodem, aby stihli dát pár autogramů. Podepisovali skoro všechno - nové dvdčko, singly, trička, ruce, deníčky, mobily, prostě všechno co bylo po ruce.
" Nežárlíš, že se fotí s Billem?"zeptala se Petra Martiny.
" Ne, nechodíme spolu."řekla a sedla si dozadu na pohovku.
" Takže to spaní spolu v jedný posteli, ty polibky, to laškování, to je co?"divila se.
" To ještě neznamená, že spolu chodíme."
" Holky, běžte na chvíli dopředu, chci mluvit s klukama o samotě."řekl David. Vepředu dal Saki Martině i Petře kolem krku VIP karty, takže mohli chodit všude po hale. Taky měli VIP místa na koncertě, v místě, kde jsou bodyguardi a fotografové. Martina taky dostala pokyny pro stavbu pódia v češtině, aby to řekla lidem, co jí budou pomáhat stavět. Během půl hodinky byli před arénou, kde mrzlo něco před dvě stě fanynek. Martina s Petrou šly hlavním vchodem společně s jedním z ochranky. Holky, co stály před halou, na ně závistivě koukaly, proč můžou do haly a oni musí mrznout venku. Koncert začínal totiž až za 8 hodin a venku bylo pět stupňů nad nulou …

DVD Zimmer 483: booklet

30. listopadu 2007 v 9:54 | Martuschka |  <foto - Band>

Billův zadek

30. listopadu 2007 v 9:53 | Martuschka |  <foto - Bill>
Jestli mě oči nešálí, nemá spodky xD xD krásnej zadek .. k nakousnutí xD xD a nečumí mu Jost na druhý fotce na zadek? xD xD

Screeny z DVD #5

30. listopadu 2007 v 9:50 | Martuschka |  <Screeny z videí>

Screeny z DVD #4

30. listopadu 2007 v 9:50 | Martuschka |  <Screeny z videí>

Screeny z DVD #3

30. listopadu 2007 v 9:49 | Martuschka |  <Screeny z videí>

Screeny z DVD #2

30. listopadu 2007 v 9:45 | Martuschka |  <Screeny z videí>

Screeny z DVD #1

30. listopadu 2007 v 9:42 | Martuschka |  <Screeny z videí>

Postery Hitkrantu

29. listopadu 2007 v 18:15 | Martuschka |  <foto - Band>
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Bill: Tady vyjadřuje svůj smutek

29. listopadu 2007 v 18:13 | Martuschka |  <Články a rozhovory>
Přeložila Monisek pro ubers-ende-der-welt.blog.cz

Fanoušci Tokio Hotel se strachují: "Proč je Bill tak smutný?", píší nám mnoho takových dopisů do redakce. Také kvůli bonusovému songu na singlu ´An deiner Seite (ich bin da)´: song se jmenuje ´Geh´, Bill v ní zpívá o bolesti z odloučení od holky. Co přesně cítil, vysvětluje v exkluzivním dopise pro Bravo. To jsou velmi osobní řádky, které zpěvák psal na hotelovém pokoji když byl sám. Také jiné písně vznikli v Billových samotných chvilkách. Když nemůže spát, napadají ho nové songy. Už v 7 letech začal s psaním písní. V první schůzce Tokio Hotel s jejich producentem Davidem Jostem a dalšími producenty je překvapil velkou knihou plnou myšlenek na nové písně. "Vždycky chci zkušenosti a pocity nechat v textech", připouští Bill v rozhovoru. "Proto je to neuvěřitelné, že s námi fanoušci na koncertech zpívají songy. Z toho dostávám vždy husí kůži.", Bill říká a slibuje: " Už teď píšu nápady pro naše třetí album..."

Dopis od Billa:

"Měl jsem přítelkyni a oba jsme si uvědomili, že jsme se dostali k mrtvému bodu. Tak jsme nemohli pokračovat. Ale ani jeden z nás neměl kuráž k tomu ten vztah ukončit.Tohle období bylo opravdu tvrdé a smutné. Tak nějak jsme věděli, že už to nemá žádnou budouctnost, ale byli jsme spolu často a strávili tak příjemné chvíle. A to udělalo to tvrdý, kdy jsme udělali krok a ukončili to. Tato píseň je asi jako vytržené city v nějaké situaci. Jakkoliv jsme v té době musel udělat konec, nějak to musíte ukončit. A to odloučení nemusí být hed negativní, může to být začátek něčeho nového. A já nemíním jen novou lásku. Odloučení může otevřít dveře do nového životního období."

DE Bravo nr. 49

Nový fotky bandu

29. listopadu 2007 v 18:10 | Martuschka |  <foto - Band>
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

ff Stopařka - 14.díl

29. listopadu 2007 v 14:15 | Martuschka |  <FF Stopařka>
Jestli tuhle povídku někdo čtete, tak bych prosila o komentík .. děkuju :-)
Když se Martina vrátila do hotelu, mačkala v ruce lístek z autobusu a tvářila se trochu smutně. Vzala si od recepční klíč a jela výtahem nahoru. Nechtěla ani vidět Petru, natož Billa, zamířila rovnou k sobě do pokoje, ale přede dveřmi stál David.
" Ahoj, konečně si tady. Přišli faxy z Ostravy, potřebuju nutně překlad."prosil David.
" Ahoj, tak pojď dál."řekla polohlasně a odemkla.
" Stalo se ti něco? Netváříš se zrovna nadšeně."všimnul si.
" Ne, to je dobrý. Dej mi ty papíry."
" Já můžu přijít později."vzal si od ní papíry a odešel. Vystřídal ho Bill, který přišel zrovna ve chvíli, kdy se Martina zase rozbrečela.
" Co se stalo?"zeptal se a objal jí.
" Byla sem ve městě, viděla sem tátu."vzlykla.
" Nebydlí v Lipsku?"divil se Bill.
" Ne tenhle, můj pravej táta."vysvětlila mu a otřela si oči.
" Jak si ho vystopovala?"
" Pracuje v jednom obchodě s elektronikou, ten obchod má internetový stránky a tam má každej vedoucí oddělení svůj profil."
" Aha."řekl a zas jí objal.
" Nech toho, budeš mít akorát mokrý tričko."bránila se Martina sedla si kousek dál. " Navíc tě nebudu zatěžovat mýma problémama."
" Ale mně to nevadí. Od toho tady jsem."řekl. " Víš co? Dojdu pro odličovací ubrousky, vypadáš jak zombík, hned přijdu."řekl a odešel. Nechal dveře otevřený, šel k sobě do pokoje a za chvilku byl zpátky. Otřel Martině oči ubrouskem a vyhodil ho do koše. Když si k ní sedl zpátky, sama se k němu přitulila a objala ho.
" Mám tu zůstat?"zeptal se.
" Ne, já musím ještě za Davidem, chtěl přeložit ty papíry z Ostravy."řekla Martina. David seděl dole v salónku a snažil se češtinu rozluštit.
" Nechceš s tím pomoct?"nabídla se Martina a sedla si naproti němu.
" Radši jo, nerozumím ani jednomu slovu."řekl zoufale. Seděli tam skoro do půlnoci, než Martina všechno Davidovi vysvětlila a přeložila.
" No už je to všechno."řekla Martina unaveně a zývla si. " Půjdu spát."
" Já taky, ale až tohle dám do kopy. Dobrou noc."
" Dobrou." Martina šla v polospánku k výtahu, ale někdo jí zezadu chytil kolem pasu a dal jí pusu na tvář.
" Bille, nech toho, sem utahaná."řekla ospale.
" A já na tebe čekám nahoře už tři hodiny."řekl smutně.
" Protáhlo se to, těch papíru z Ostravy přišlo hrozně moc."vysvětlila mu.
Zato Petra spala u Toma jako miminko. Oba byli na sobě přisátí jak klíšťata a spokojeně spali.
Martina ráno z hrůzou zjistila, že je už poledne, že jí nechal Bill spát tak dlouho. Ten už skoro hodinu seděl u ní na posteli a koukal se na ní.
" Co na mě koukáš jak na svatý obrázek?"zeptala se ho a prohrábla si rozcuchaný vlasy.
" Dneska večer odjíždíme do Prahy."řekl a dal jí pusu na dobré ráno, teda spíš poledne.
" Tourbusem?"zeptala se.
" Jo."
" Jé, ten sem vždycky chtěla vidět."řekla nadšeně a zase si lehla. Ani za nic se jí nechtělo z vyhřáté postele.
" Musíš vstávat, David tě už před půl hodinou volal dolů."
" A kdo mi zabalí věci? Nemám tady toho moc, ale i tak."zhrozila se.
" Já už mám zabaleno, pomůžu ti."řekl. Martina vylítla z postele, v rychlosti se převlíkla, učesala a běžela dolů po schodech, protože výtah byl obsazený.
" Už sem tady."volala na Davida a běžela k němu. " Co potřebuješ?"
" Dneska jedeme do Prahy a večer se sejdeme s lidma z T-mobile arény kvůli scéně. Jsou to Češi, takže budu potřebovat tvoje překladatelský schopnosti. Pojedeme tourbusem. Buď se ty a Petra vmáčknete k Billovi a Tomovi do postelí, nebo tam jsou dvě náhradní. Odjíždíme v 6 večer, do čtyř tu chci mít všechny zavazadla, klíčky od pokojů a seznam toho, co jste si vzali z minibaru."řekl David a pořád si něco psal.
" Dobře, jdu si zabalit."řekla a odešla. Ve dveřích se srazila s Gustavem, který asi taky právě vstal, protože měl celý obličej pomačkaný od polštáře. Všichni byli natěšení, že konečně odjíždějí z hotelu do Prahy, kde budou 4 dny a pak na další 4 dny do Ostravy.

RU Bravo 48

29. listopadu 2007 v 13:17 | Martuschka |  <Ostatní>
HyperLinkHyperLink


TH nebudou na Bambi Awards

29. listopadu 2007 v 9:44 | Martuschka |  <Novinky>
Zpráva z tokiohotel.de
Kapela se nemůžu bohužel z osobních důvodů zúčastnit Bambi 2007 a proto také nebudou na Červeném koberci.

Bill a jeho nový styl

29. listopadu 2007 v 9:42 | Martuschka |  <Články a rozhovory>


Wow! Takhle jsme Billa (18) ještě nikdy neviděli. Zpěvák Tokio Hotel přišel na TV-vysílání s nenastylovanými vlasy a černou pletenou čepicí! Kromě toho měl na sobě tmavý rolák a kolem krku těžký řetěz! Je to Billův nový styl? "Ne!" , říká Bill. "Moje vlasy a oblečení volím podle mojí nálady. Dneska jsem měl chuť na něco jiného."

Hlasujte na Viva.tv

29. listopadu 2007 v 9:42 | Martuschka |  <Novinky>
Můžete hlasovat pro Übers Ende der Welt, Monsoon, Spring nicht, An deiner Seite, 1000 Meere.
Pořad se bude vysílat 31.12. od 14.00 hod. na Vivě.

YAM 49/07

29. listopadu 2007 v 9:41 | Martuschka |  <DE YAM>
Oh Bill má krásný ručičky ...

DE Bravo 49/07

29. listopadu 2007 v 9:38 | Martuschka |  <DE Bravo>