Leden 2008ff Chce to čas

31. ledna 2008 v 13:38 | Martuschka |  <ff Chce to čas>
od Wikiss
Těšila se. Hned jak se ráno probudila, ucítila v podbříšku chvění, věděla čím to je. Těší se.
Vešla do místního baru. Vždy to tu žilo, je tu skvělá muzika, dobrý pití a hlavně spoustu mladých lidí. Byla naštvaná, potřebovala se odreagovat. Okamžitě zamířila k baru a objednala si něco tvrdýho. Ucítila na sobě něčí pohled, otočila se a uviděla kluka se skleničkou alkoholu v ruce, opřenýho v temnym koutě baru o zeď, jak si jí se zájmem prohlíží.Okamžitě odvrátila pohled a trošku se začervenala.Ten kluk jí přitahoval. Neubránila se a párkrát se střetla s jeho pohledem.
Dala si dlouhou, teplou sprchu a jen v ručníku si šla vybrat co na sebe. Nejvíc času jí zabralo spodní prádlo. Podívala se na sebe do zrcadla a usmála se. Bylo to perfektní, jako vždycky.Vlasy si rozčesala a navonila se trochou fialkového parfému.Ústa přetřela leskem a mohla vyrazit.
Bylo jí nad slunce jasné, že se na ní dívá jen jako na svou kořist, ten jeho pohled plný chtíče. Jak se mu zajiskřilo v očích když se na něj otočila. Nechtěla...nechtěla s nim flirtovat, ale nemohla si pomoct. Nikdy nebyla ten typ holky, které šlo jen o sex. Evidentně on byl TEN typ kluka. Podívala se tam znova, jaké bylo její sklamání, když tam nestál?!

"Hledáš někoho?!" Ozval s
e za ní někdo, polekala se a rychle se otočila.Stál tam ON.Srdce jí poskočilo, snažila se na sobě nedát znát, jakou z něj má radost.
"Ne." odpověděla ale trochu se jí klepal hlas. Napila se, protože jí vyschlo v krku a olízla si rty. Neměla ani ponětí, jaká vlna vzrušení ho přepadla, po tomto gestu. Přisedl si. Chvíly bylo ticho, ale když Dj pustil něco pomalejšího požádal jí o tanec. Neváhala a kývla.
Chytl jí za pas a přitáhl si jí k sobě. Nejprve jeho ruce bloudily po jejích zádech. Zřetelně cítil jak se chvěje. Nebyl na tom o moc líp. Ta její vůně mu omámila smysly. Začal jí laskat na krku, stuhla. Odtáhl se a podíval se na ní. Usmála se, bylo to jako by ho pobýdla ať pokračuje. Nezaváhal. Bavily se, vydržel s ní dlouho do noci, jenom tak tancovat.
Šla tudy už tolikrát, že zná každej kamínek na cestě.Už ani nepozoruje okolí. Myšlenkama je už u něj, u jeho polibků a doteků. Pousmála se a přidala do kroku.
Věděla, že by neměla, ale odešla s ním k němu domů. Bylo to krásný.Když bylo po všem začalo jí hryzat svědomí. Neměla to udělat, akorát jí to bude bolet. Plakala a on si v klidu spal. Věděla co příde ráno, nechtěla na to myslet, ale nešlo to. Usla. Netušila, že nespal, že jí slyšel plakat. Přemýšlel skoro celou noc...
Probudila se. Na okamžik se usmála, vz
poměla si na noc. Ale teď je ráno a je konec. Prudce vztala a začala hledat po pokoji své oblečení. Ve spěchu se oblíkla a chystala se odejít. Probudil se. Právě včas. Usmál se, ale úsměv mu stuhl, když uvíděl jak se obouvá boty.
"Ty už deš?!" Zhrozil se. Lekla se a stratila rovnováhu. Upadla.Vztal a pomohl jí na nohy. Trochu se začervenala, byl totiž nahý. Začal se smát, nevydržela to a začala se smát s ním.
"Tak sbohem!" Přestala se smát a odcházela
"Počkej, přídeš někdy..........."
Chystala se zaklepat, ale dveře se otevřely.Nemohl se dočkat.Už hodinu běhal od okna k oknu a vyhlížel jí. Jen co otevřel dveře vrhly se na sebe a začaly se líbat.
"Tome..." zašeptala mezi polibky
"Pšš!" Umlčel jí dalším polibkem. Z jejích úst se přesunul na její šíji.Ucítil její parfém.
"Krásně voníš Kat...." zašeptal jí do ucha a zavřel za nimy dveře od bytu. Za neustáleho líbání se přesunuly do ložnice. Sundala mu kšiltovku a políbila ho na nos. Vyzvedl jí do výše a ona mu omotala nohy kolem pasu. Rukama schodil věci ze stolu. Bylo mu jedno, že rozbil skleničku a její obsach se vylil na koberec. Posadil jí na stůl a svlékl jí triko.Vpil se jí do úst a sundal si triko. Pevně jí sevřel v náručí. Byla tak křehká, celá hořela. Rozepl jí podprsenku a odhodil jí na druhý konec pokoje. Jeho ruce mapovaly její horké tělo. Zrychleně dýchal, chytl jí do náruče a položil na postel, pomohla mu s kalhotama. Motýlímy polibky jí pokryl celé tělo. Sundal jí sukni a rukou jí pohladil po kalhotkách. Zasténala a zaklonila hlavu. Netrvalo dlouho a oba byly nahý. Políbil jí a vnikl do ní.Zaryla mu nehty do ramen a zasténala.
Vjela mu do vlasů a políbila ho. Svá ústa měla u jeho ucha.Každé její zasténání, ho zašimralo.Vzrušovalo ho to víc.
"Už budu!" Řekl mezi vzdechy, skoro současně zasténala Kat jeho jméno a on poznal, že právě dosáhla vrcholu. Naposledy přirazil a vyčerpaně klesl. Zhluboka dýchaly. Políbil jí a překulil se na postel. Netrvalo to dlouho a oba usly vyčernáním v objetí.

Ráno je probudilo slunce, jen se tak nasebe dívaly.Řekni to....řekni to....prosila ho v duchu.Chvíly se zdálo, že jí chce opravdu něco říct, ale nakonec jí jen políbil. Byla sklamaná, nemiluje jí. Jak dlouho to ještě bude trvat?! Copak neví, že ho miluje?! Už nemůže dál čekat, zvedla se z postele a beze slova se oblékla.
"Ty už deš?!" Zeptal se, oh jaká ironie, přesně tohle řekl po jejich první společné noci. Od té doby uplynulo skoro půl roku. Nikdy jí neřekl, že jí miluje. Mohly si spolu povídat, mohly se spolu smát ba i dokonce milovat, ale nikdy jí neřekl že jí miluje.
"Už musim!" Řekla ledově a ani se na něj nepodívala, nemohla. Neměla daleko k slzám.Copak nevidí jak jí tím ubližuje?!Takhle to dlouho nevydrží.Potřebuje vztah, lásku......ne jenom sex.Snaží se....ví to.Nescházejí se jen kvůly sexu......vlastně je to vztah.....ale ani jeden to tak nebere.Nidky si neřekli jestly to daj dohromadu, nikdy si neřekly že se milujou.Ona ze strachu, že by se jí vysmál a on?!Jednoduše, proto že jí nemiloval.Byla si tím jistá. Nazula si boty a poprosila Toma jestly jí zapne řetízek. Posadila se nakraj postele a on jí ho zapnul. Políbil jí na šíji.Beze slova vztala a odešla. Jen co za ní zklaply dveře, lehl si na polštář z kterého ještě nevyprchal její parfém a tiše zašetal
"Miluju tě...."
Vyšla do slunečného dne a zamířila domů.Byla si jistá, že zase příjde. Byla si jistá, že jí to jednou řekne, potřebuje jen čas...a ona mu ho dá!
Konec

Los 40

31. ledna 2008 v 13:32 | Martuschka |  <Ostatní>
http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/Cannes, Hotel, 26.01.2008

31. ledna 2008 v 9:35 | Martuschka |  <foto - Band>


Nový avy od schnurrli #1

30. ledna 2008 v 21:14 | Martuschka |  <Avatary,signatury,animace apod..>
01020304
05060708
09101112
13141516
1718

2 zprávy z UK Street Teamu

30. ledna 2008 v 15:25 | Martuschka |  <Novinky>
Tohle jsou neoficiální informace z UK Street Teamu
Špatné zprávy a dobré zprávy. Které chcete slyšet dříve?

Špatná zpráva: Je nepravděpodobné, že budou mít kluci náhradní koncert v Kalifornii při turné pro Severní Ameriku. Teď když je Roxy vyprodané, je to pro mnoho lidí ale neočekává se to. (To s tím Roxy jsem nepochopila co tím je myšleno, ale hlavní špatná zpráva je věta před tím)

Dobrá zpráva: Bude další vystoupení. Bohužel se enví kde ale jsou plány. Ale nebude to v Kalifornii.

Není to oficiální, potrvzeno nic není jen jsou to informace ze Street Teamu tak je berte s rezervou.

Goldenen Camera

30. ledna 2008 v 15:24 | Martuschka |  <Novinky>
Verleihung der Goldenen Kamera (cz: Prezentace zlaté kamery) nebo jednoduše Goldene Kamera, je výroční předávání cen německé televize, odměňuje televizní německý časopis Hörzu. Tokio Hotel jsou výtezi v kategirii ' Musik National'. Show se bude konat 6. února v Berlíně a bude vysílána 8.února na ZDF ve 20.15.
____________________________________________________________
The Verleihung der Goldenen Kamera (en: Presentation of the Golden Camera) or simply Goldene Kamera, is an annual German television award, awarded by the television magazine HÖRZU. Tokio Hotel will recieve a award in the catogotrie 'Music National'.The show will take place the 6th February in Berlin and will be aired on 8th of February on ZDF at 20.15

DE Bravo 6/08

30. ledna 2008 v 15:22 | Martuschka |  <DE Bravo>
http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/http://ubers-ende-der-welt.blog.cz/

Výzva pro všechny, kdo píšete ffky o Tokio Hotel!

30. ledna 2008 v 13:07 | Martuschka |  <Novinky>
Hey leute!
Mám pro vás takovou malou prosbu. Jestli píšete ffky na téma Tokio Hotel ( vícedílný, jednodílný, drabbly, twincest atd...) a chcete aby vaše ffka byla tady na blogu, pošlete na jumbinka@gmail.com mail s infem:
-> tvůj nick
-> název tvojí ffky
-> stručné info o povídce
-> pokud jde o vícedílnou ffku, poslat pár prvních dílů
-> pravidelně posílat díly, když půjde o vícedílnou ffku
Martuschka

NRJ interview - 25.01.2008

30. ledna 2008 v 13:00 | Martuschka |  <Články a rozhovory>
Reakce na vaši nominaci?
Bill: Jsme super šťastní, super spokojeni a už velmi vzrušeni! Pro nás je to něco obrovského! Ostatní mohli vidět, jaké to pro nás bylo v posledním roce. Bohužel jsem tady nebyl. Hodně věcí mi o tom řekli a taky že to bylo geniální. Jsme skutečně šťastní, být nominováni a hrát ve Francii...Je to úžasné.

Francouzští fanoušci?
Bill: Skutečně díky nim jsme tady nominováni. Nikdy jsme si nepředstavoval něco, jako je tohle! Díky těmle fanouškům budeme zítra se všemi těmi slavnými umělci. Poslední rok na turné jsme zažili skvělé chvíle. Měli jsme skvělé koncerty a tenhle rok pojedeme také na turné do Evropy. Jsme skutečně šťastní, když je znovu uvidíme a připraveni žít v těchto skvělých chvílích. Jsme velmi šťastní, že budeme na NRJ Music Awards!

Jak si vysvětlujete úspěch?
Tom: To je velmi specifický důvod, že mi Bill podal mikrofon. Upřímně, je to díky mě, že jsme tak dobří. Nemůžu říct, proč pouze díky mě, ale upřímně říkám, ale s těma 3 ostatníma "ooh la la nemožné"! Když se podívám a řeknu: "Proč ne, musím to být já!" Ne vážně, hledali jsme důvod proč tři kluci, trochu netypičtí a jeden míň (já), kteří jsou z Magdeburku a dělají spolu hudbu... Skutečně si nedovedeme vysvětlit, proč jsme tak úspěšní. Nemáme na to žádný recept nebo vysvětlení.

Vaše vystoupení na NRJ Music Awards?
Tom: Děláme na něčem, o čem nemůžeme mluvit... Můžeme říct, že jsme zkoušeli pouze jednou a perfektně to nešlo, takže pro nás to bude taky trochu překvapení. Doufáme, že to klapne a zítra se uvidíme!

Le Parc des Princes 20.června v Paříži...
Tom: Překvapení, které můžeme prozradit je, že Georg bude celý koncert nahý, ale ponožky mít bude!
Bill: Je evidentní, že plánujeme hodně věcí, jako design podia. Je pravda, že je Le Parc des Princes obrovské. Je to pro nás velká událost. Bez pochyby to bude něco nezapomenutelného a jsme netrpěliví. Rozhodně uděláme skutečně hodně věcí a po šesti měsících si odpočineme.


2 video je hotové

30. ledna 2008 v 10:39 | Martuschka |  <Novinky>
DRUHÉ VIDEJKO JE NA SVETE! / THE SECOND VIDEO IS HERE!


Ahoooooj!!!!
Trosku jsme si pospísili a proto je tu druhé videjko o den drív!!!
Je samozrejme zase zverejnené na youtube a najdete ho i na úvodní stránce profilu!
A znovu je tu na Vás velká prosba! Posílejte opet odkaz na nase videjko Thckum!
Je to stejné jako minule - zkopcete si tento text:
"Hallo Jungs,

wir haben euch schon unser erstes Video gesendet! Und wir haben euch versprochen, dass das kein Ende ist!

Also, jetzt haben wir für euch unser zweites Video!

http://www.youtube.com/watch?v=la5e0kYc1-c

Ihr könnt in kurze Zeit nächste und nächste Videos erwarten!!!

Besucht auch unser myspace Profil und schaut an, wie viel Fans hat schon diese Aktion teilgenehmt!

www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien

WIR VERMISSEN EUCH UND WIR WOLLEN EUCH ZURÜCK!!!!

Eure tschechische Fans!"

Text poslete Thckum zase na jejich ofisl email: fans@tokiohotel.de, ofisl myspace profil: www.myspace.com/tokiohotel a ofisl youtube profil: www.youtube.com/user/tokiohotelchannel

Prosím, udelejte to, protoze cím víc vás to posle, tím vetsí sance je, ze si nás THcka vsimnou!

Díky moc!


Bill v čepičce

29. ledna 2008 v 20:06 | Martuschka |  <foto - Bill>