Duben 2008

ff Den nestačí - 4.díl

30. dubna 2008 v 17:39 | Martuschka - Bill´s princess |  <ff Den nestačí>
A je tu čtvrtej dílek x). Za komentáře budu opravdu ráda....Napiště co se vám líbilo a tak...prostě mě zhodnoťte. Komentáře, ať jsou jakékoliv, vždycky potěší.
,,Dědek jeden plesnivej!"
,,Aha chápu, tak nic no.."
,,Proč si přestala?"
,,Dědek jeden plesnivej!" Uleví si Tom, když nás ten prodavač, doslova vykopl ven ze svého krámu, se slovy : ,,Už se tady nuekazujte, parchanti!"
,,Čemu se jako směješ, neměl nás vůbec co vyhazovat!" Rozčiluje se Tom.
,,No já jako nevim, ale kdybych měla obchod a nějací puberťácí mi tam schodily stojan a pošlapaly zboží, asi bych je nepochválila."
,,To je taky fakt, tak...kam teď?" Jo to nevim....Rozhlížíme se kolem dokola a nějak opravdu nevim kam bysme mohly jít....
,,Héj!Deme tam!" Ukáže Tom na obchod s hudebníma nástrojema.
,,Super!" Jenom jsem se před vztupem do obchodu pomodlila, aby tam Tom zase něco nevyvedl. Ten schozenej stojan a rošláplý brýle měl na svědomí Tom. A i když bude tvrdit opak, nevěřte mu!
14:00
Uvnitř to bylo fakt pěkně zařízení. Takovej menší obchod, kde na stěnách vysely starodávné nástroje, od trupek nejrůznějších druhů až po benjo. Jinak tam prodávaly samé vymakané nástroje. Hned mě zaujaly bubny a hladově jsem se na ně podívala, jako dítě na lízátko za skleněnou vytrýnou.
,,Ehm, máte přání?" Tak nic no, asi si nezahraju. Přistoupila k nám paní, které nejspíš patřil tenhle obchod. Vypadala divně, kde jen sem jí...Jasně!Vypadá jako květinové dítě. Dlouhé vlasy s roztřepanýma konečkama, nenamalovaná a na nose má malé, kulaté sluneční brýle, barvy kouřově růžové. Má barevné, volné oblečení a působí vyrovnaným a klidným dojmem.
,,Né, jen se koukáme." Řekne Tom a hned odběhne někam za roh. Ten se mi furt strácí.
,,Já..tak mě napadlo, jestly bych..." Ukážu nesměle na bubny.
,,Ne." Řekne.
,,Aha chápu, tak nic no.." Řeknu sklamaně a jdu za Tomem.
,,Jé to je krásný, já nevěděla že umíš hrát na kytaru, Tome?" Tak proto pospíchal sem, tady to je ráj kytar. Zrovna drží v ruce černo-stříbrnou a musím uznat, že umí moc dobře hrát. Vždycky jsem chtěla umět hrát na kytaru nebo jsem chtěla aby mi někdo zahrál.
,,No jo, hraju už dlouho." Jen sem kývla a sedla si na židly naproti němu. Pozorovala jsem jeho prsty. Fakt neuveřitelný...
,,Tu písničku znám.....ale nevzpomenu si..."
,,Neni to ta co jsi poslouchala na seně?" Usměje se na mě šibalsky.
,,Na seně?" Podíván se na něj nechápavě. ,,Jó na seně!Už vim...jo to je ona...to ses jí naučil?" Obdivně se na něj podívám.
,,Jo....a ty ses mi smála."
,,Promiň, ale ono to fakt bylo vtipný...teď...Teď je to krásný, fak že jo!" Zaposlouchala jsem se a musím uznat, že je ta melodie takhle naživo a bez umělých zvuků ještě krásnější. Taková jemnější. Nevím jak to popsat.
,,Oh how the lights suddenly disappear
And the world falls asleep to the sound of angels singing....."
Zazpívala jsem kousek, ale pak jsem radši stichla, akorát bych mu to skazila.
,,Proč si přestala?" Nechal doznít tóny kytary a se zájmem si mě prohlížel.
,,Nekoukej se tak na mě, jsem pak nervózní. A přestala jsem, protože neumím zpívat."
,,Ale umíš! Sjedeme to ještě jednou jo?!" Nadechla jsem se a chtěla jsem odporovat, ale začal znova hrát. Noco, aspoň si zazpívám....
,,To bylo skvělý, seš fakt talent!" Pochválila jsem ho, když jsme od tamtaď odešly.
,,Nechval mě furt!A tobě to náhodou taky šlo, to zpívání."
,,No žiješ, tak to asi opravdu nebylo tak strašný, ale kytaristka ze mě nebude....Škoda." Posmutněla jsem.
,,Kytaristka?" Rozesmál se.
,,No a co?" Bouchla jsem ho ze srandy do ramene.

Když jsme dohrály...a dozpívaly tu písničku tak mě chtěl naučit hrát na kytaru. Sedly jsme si teda oba na jednu židly a on přez nás dal kytaru. Snažil se mi vysvětlit jak se která struna jmenuje a jak to je s akordama. Opravdu jsem ho poslouchala a snažila se to pochopit, ale nešlo to. Jeho hlas jsem prostě slyšela mlhavě, prostě jsem vnímala jenom jeho hlas, né slova. Byla jsem strašně nervózní z jeho blízkosti, ono se to nezdá, ale opravdu moc krásně voní a prostě všechno. Strašně se mi klepaly prsty, tak jsem nezahrála ani jeden akord. Měl semnou trpělivost to se musí nechat, ale nebyl by z něho dobrej učitel.Jsem toho názoru, že učitelé mají být ošklivý.
,,Dej mi jedno sluchátko, já mám iPod v autě." Zaškemrá a vytrhne mě tak z přemýšlení.
,,Jo jasně!" Podám mu teda jednom sluchátko a on si ho dá do uší.
,,Co to je?Jako myslím za písničku."
,,Guardian angel od Lovex, líbí?" Podívám se na něj
,,Dobrá písnička, co tam ještě máš?" Zeptá se mě se zájmem a tak jen tak chodíme ulicema a probíráme hudbu.
15:00
,,Co blbneš?!" Chytnu se za ucho, protože mi z něj vytrhl sluchátko. Pak zjistím, že je na tom podobně. Oba jsme byly tak zabraní do písničky, že jsme přehlídly značku a každý jí obešel z jiné strany. Bohužel pro nás, se nám o ní zasekl kabel od sluchátek.
,,Promiň, neni ti nic?Nějak jsme přehládl hlavní silnici." Zasměje se a ukáže na značku.
,,S tim na mě nechoď, já jakž takž poznám semafor..."

,,Poď do kina!" Navrhne a ukáže na budovu kde stojí velkým neonovým písmem KINO SVĚT.
,,No..jako ráda,ale jaksi..no money mi chybí." Usměju se.
,,Tak krásnou holku zvu, ne?" Mrkne na mě a jde ke vchodu do kina. Počkat. On mi řekl, že jsem krásná? Sem krásná?Líbím se mu?!
,,Tak deš?Nebo tam budeš sát jak měkký I dlouho?" Zavolá na mě se smíchem.Zatřepu hlavou, jako bych se probrala a podívám se na něj.
,,Jak jako měkkyý I, říká se snad jako tvrdý ne?!"
,,No to sice jo, ale je to nelogický! Jen si to představ....Víš jak by si musela stát aby ti někdo mohl říct, že stojíš jak tvrdý Y?! Takhle!" Postaví se s nohama u sebe a nad hlavou rozevře ruce.
,,Přestaň, lidi se na tebe koukaj jako na mentála!" Zasměju se mu a táhnu ho dovnitř.
,,Ale je to pravda, ne?!" Ohradí se dotčeně Tom.
,,Jo je, nevim proč se říká jako tvrdý Y a né jako měkký.....Tak na jakej film to pudeme?" Změnim radši téma, protože už teď nad tim budu přemýšlet celej den a nechci strávit celý týden přemýšlením.To po mě fakt nechtějte!
Konec 4.dílu Wikiss

StarGuide [PictureBook Tokio Hotel 2008] 2/2008

30. dubna 2008 v 17:07 | Martuschka - Bill´s princess |  <Ostatní>
Scany dělala Peth, já ten časák mám od ní, ale mě bohužel nejde scanner :-(
pro kompletní článek klikni na "celý článek"

IT Big

30. dubna 2008 v 17:05 | Martuschka - Bill´s princess |  <Ostatní>Avy by hertta--

30. dubna 2008 v 7:33 | Martuschka - Bill´s princess |  <Avatary,signatury,animace apod..>


Avísky od schnurrli

30. dubna 2008 v 7:33 | Martuschka - Bill´s princess |  <Avatary,signatury,animace apod..>
01020304
05060708
091011

Avy by mezzii

30. dubna 2008 v 7:31 | Martuschka - Bill´s princess |  <Avatary,signatury,animace apod..>


Bill mluví k fans po své operaci

29. dubna 2008 v 20:23 | Martuschka - Bill´s princess |  <Videa na YouTube>

Ahoj lidi, to jsem já, Bill. Chtěl jsem vám ještě znovu poděkovat za obrovskou podporu, kterou jste mi dali, když jsem měl problm s hlasem. Nebylo to snadné a je mi to neuvěřitelně líto. Bylo opravdu milé vidět, že všichni ptojíte při mě a že jste mi poslali tolik věcí. Byl jsem opravdu šťastný. Je skvělý pocit vědět, že lidé jsou tu pro vás. Těším se na koncerty a to především na koncert v Dortmundu, protože po tom všem budeme hrát tady v Německu. Bylo pro mě velmi důležité abychom zahráli tenhle koncert. Viděl jsem, že jste tolik čekali a těším až vás uvidím a zahrajeme koncert.
Děkuju moc.

Vrátí se lepší než kdykoliv předtím!

29. dubna 2008 v 11:05 | Martuschka - Bill´s princess |  <Články a rozhovory>
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
______________________________________________________________
Vrátí se lepší než kdykoliv předtím!
Blíží se návrat Tokio Hotel na podia. Jsou plní energie a nemůžou se dočkat, až se vrátí! První velký koncert bude ve speciálním městě - Lisabonu!!!
V tuhle chvíli již Bill, Tom, Gustav a Georg mají připravené batohy zpátky do USA! A nemůžou se dočkat své první show. Věřte tomu, že nikdy neměli takovou touhu se vrátit na podia!
Dobité baterie
Tokio Hotel jsou nedočkaví na další vystoupení. A jsou plní energie, protože během tohohle času, kdy měl Bill operaci a rehabilitace, odpočívali. A taky jim chybí fanoušci a koncerty! První show bude 3.května na americkém festivalu Bamboozle! Ve stejnou chvíli tam budou vystupovat Paramore a Snoop Dogg! Tři dny poté, vyjde jejich album Scream v USA. A každý chce velký úspěch. V Kanadě se dostal do obchodů a hned vstoupil na šesté místo, což dělá Tokio Hotel první německou kapelou, která se dostala v Kanadě tak vysoko! Jsou úžasní!
Další dvě písně!
CD, které Tokio Hotel vydají v USA se jmenuje Scream, jako v Portugalsku, ale obsahuje další dvě písně! "Live Every Second" a "1000 Oceans", anglická verze "1000 Meere". Ve stejný den kdy CD vyjde, Toki Hotel budou vystupovat na TRL! A 9.května jsou pozváni do show "Late Night Show With Conan O'Brien"! Mějte na pozornosti Youtube, protože jsme si jistí, že video se tam objeví rychle! Mezitím můžete hlasovat pro TH jako Best Band, Best Live Act a Best Video! A pozor, protože potom začne Evropské turné! A potom se konečně vrátí do Portugalska!
Přijdou nějaká překvapení!
Tokio Hotel připravují překvapení na jejich koncerty Evropského turné, které začíná 1.června v Lisabonu! "Nemůžeme se dočkat, až uvidíme znova naše fanoušky! Byli úžasní, i když jsme zrušili koncerty. Ukázali nám hodně podpory a milosti, takže jim chceme poděkovat a brzy se vrátit," řekl Tom! Jsme nadšeni...
Billův dopis
Bill velmi děkuje za všechnu podporu od fanoušků z celého světa, kterou mu ukázali v posledních týdnech. Důkaz je právě tady, dopis, který sám napsat. A který jsme pro vás přeložili. Tom řekl v interview, že Bill "píše hodně věcí do sešítku", ne aby jenom komunikoval s osobami, ale taky aby si mohl zapisovat nové písně!! "Není tu nic, co ho zastaví," říká Tom s úsměvem.

Kiss č.32

29. dubna 2008 v 11:04 | Martuschka - Bill´s princess |  <Ostatní>Miniposters


Maxi-poster [42x60]

Super Pop č.330

29. dubna 2008 v 11:03 | Martuschka - Bill´s princess |  <Ostatní>Tom: „Kritiky jsou dobré v pohybu dopředu...“

28. dubna 2008 v 9:44 | Martuschka - Bill´s princess |  <Články a rozhovory>
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________________
TOM KAULITZ
"Kritiky jsou dobré v pohybu dopředu..."
Od návratu z Ameriky, Tom má hlavu v mracích! Tokio Hotel první koncert za Atlantikem si získal publikum a ani některé špatné recenze od médií mu nezničili dobrou náladu. Naštěstí americký sen se zdá být bez ohrožení...
Jaké ti zanechalo dojmy první americké turné?
Tom: Bylo to pro nás skvělé dobrodružství, protože upřímně jsme si nikdy nemysleli, že budeme mít takovou čest stát na americké půdě. Byli jsme opravdu překvapeni, že jsme našli v Kanadě a Americe stejnou energii jako v Evropě - všechny koncerty byly vyprodané a fanoušci znali naše písně od srdce, v angličtině!
Je tu koncert, který na tebe nějak zanechal speciální dojem?
Tom: Opravdu jsem se snažil na koncertě v Los Angeles. Protože tam samozřejmě bylo naše první představení ve Spojených Státech. A taky protože tam byla Nicole z Pussycat Dolls a Jay-Z, kteří tam sledovali celý koncert. Je tomu těžké uvěřit....
Byl jsi ovlivněn špatnými recenzemi od amerických médií?
Tom: Byli jsme ujištěni, že ne každý je do Tokio Hotel, ale je to takhle lepší. A potom, kritiky jsou někdy užitečné v pohybu dopředu. Některá média si dělala legraci z naší hudby, ale ostatní si to dost chválili. Novináři dokonce byla přiřadili k Davidu Bowiemu. Není to nádherný kompliment?
Dotkli se tě někdy kritiky?
Tom: Nejdůležitější pro mě a ostatní členy kapely je věrnost fanoušků na koncertech. Děláme muziku pro ně a ne pro média.
Kromě fanoušků, kteří vás následují od začátků, jsou tu ti, kteří neuznávají vaši anglo-saskou evoluci...
Tom: Bill, Gustav, Georg a já jsme vyrostli na amerických rockových kapelách. Zpívání v angličtině nám dává možnost hrát ve Spojených Státech, v zemi rocku! Kde je problém? V němčině nebo angličtině, příběh každé naší písně je ten stejný, jak tomu bývá v muzice. Jsem si jistý, že publikum tomu rozumí. Když si to fanoušci přejí - například francouzští - budeme pokračovat ve zpívání v němčině.
Jste v přelomu kariéry?
Tom: Před dvěma roky jsme si řekli, že nebude možné, abychom zpívali mimo Německo. Potom se nám otevřela Francie. Díky Francii po nás okamžitě volal zbytek Evropy. Nyní je řada na Kanadě a Spojených Státech. Je stále příliš brzy říkat, kam nás dovede nové dobrodružství. Ale první smlouvy jsou zajištěné. Jsou dost na to, abych mohl říct, že americký sen je na dosah.
Co hlavně oceňuješ v Americe?
Tom: Protože miluji hamburgery, tak je to pro mě nebe. Navíc miluji hip-hopové obchody, jeden magičtější než druhý. Můžete v Los Angeles a New Yorku najít na každém rohu. Samozřejmě, že jsem využil příležitosti, abych si nasbíral nové čepice a trika.
Na druhou stranu, co se ti na Americe nelíbí?
Tom: Kontroly, které jsou nekonečně a ochranka je tam přísná, hlavně pro někoho jako jsem já s dredy a rapperským vzhledem. Opravdu jsem měl dojem, že si mě tam spletou za nebezpečného kriminálníka! Je to pořád stejné - kamkoliv jdeme, jsem kontrolován desetkrát víc než ostatní.
Přemýšlíš o přestěhování do Ameriky?
Tom: Když to okolnosti dovolí, tak není vyloučeno, že tam zůstaneme na několik týdnů nebo i pár měsíců. Zážitek by mohl být hodnotný, i když bych zajisté mohl mít stesk po domově. Miluji cestování a objevování nových míst, ale kdekoli jsem, vždycky mi chybí Německo.
Nekonečný svůdník
Aby byl loajální své reputaci milovníka, tak když byli Tokio Hotel ve Spojených Státech, Tom řekl novinářům, že hledá americkou přítelkyni. Tahle informace se rozšířila po novinách jak blesk. Uvedl to kvůli důvodu, že by si tento mladík mohl díky tomu dobře zlepšit angličtinu.

Gustav: "Tokio Hotel jsou celý můj život"

28. dubna 2008 v 9:42 | Martuschka - Bill´s princess |  <Články a rozhovory>
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________________
GUSTAV SCHÄFER
"Tokio Hotel jsou celý můj život!"
Od zrození Tokio Hotel, Gustav, který je bubeník, se začal zapisovat do "skvělého života interpreta", podle jeho slov. Jako muzikant a perfekcionista, "Gus", kterému je 19 let, si myslí, že se kapela dostane k vrcholu.
Podle tebe, jaký je silný bod Tokio Hotel?
Gustav: To je těžká otázka a zaslouží si opatrnou odpověď. Několik věcí mi přichází na mysl. Nejdřív, autentičnost naší muziky. Naše písně nejsou falešné nebo kopírované. Máme pro ni vlastní značku. Na druhou stranu, kapela má historii, přátelství, vášeň, sdílnost. 7letá dlouhá historie nám dává najevo zůstat spolu ať se děje cokoliv.
Co na kapele tě dělá pyšným?
Gustav: Na podiu si vedeme dobře. Zajisté se ještě musíme hodně přiučit, ale to hlavní tu je. Nemusíme se stydět za svoje vystoupení.
Co je vašim největším strachem před vstupem na podium?
Gustav: Bojím se technických problémů. Miluji pořádek a jistotu víc, než kdokoli jiný v kapele. Nesnáším věci, když nejdou podle plánů. Musím uznat, že věci, které nejdou dobře jsou mojí největší noční můrou! Proto nikdy na podium aniž bych si předem nezkontroloval bicí a jiné technické věci.
Vystavili jste se někdy takovým věcem?
Gustav: Jsme připraveni do všech detailů, ale bohužel i někdy se vyskytne nějaký ten menší problém.
Narážíš na určitou epizodu?
Gustav: Oh ano. Rozbití Tomovi kytary uprostřed koncertu jsou ničím ve srovnáním s tím, na co myslím. Stalo se to během koncertu ve Francii vloni na podzim. Byl jsem uprostřed sóla, když kameraman několik metrů nade mnou natáčel na takovém místě, ale bohužel spadnul a přímo k mým nohám! Organizátoři ho odtáhli stranou a dali mu okamžitě první pomoc. Musel jsem dál hrát! Bylo to hrozné! Nakonec skončil jenom s odřenou bradou.
Prospekt koncertu v Parc des Princes vás musí hodně stresovat...
Gustav: Ani na to nechci myslet! Nicméně tohle se zapíše do historie kapely. Poprvé v naší kariéře budeme hrát před 45 000 fanoušky.
Kdy začnete s přípravou téhle úžasné události?
Gustav: Myslíme na to už několik měsíců. Nemůžete odfláknout takový obrovský koncert! Již přicházíme s nějakými nápady na podium. Chceme dát unikátní a úžasný koncert. Jakmile se Bill plně uzdraví, tak se přejdeme do fáze přípravy. Musí každý den trénovat, aby tu událost zvládnul.
Kromě muziky, co si ještě přeješ zrealizovat?
Gustav: Tokio Hotel mi dělají moje nejšílenější sny realitou. V tuhle chvíli nemám žádný jiný projekt v mysli mimo kapelu. Stejné je to u Billa, Toma a Georga. Tokio Hotel jsou celý můj život. Bylo by úžasné, kdyby tenhle sen trval po dalších několik let.
Věděli jste to?
Gustav si splnil sen! Nápad mít krásná tetování bylo přáním Tokio Hotel bubeníka již několik let. Při zastávce na Hawai v prosinci si ten sen splnil. Nechal si natetovat kometu s hvězdami na své pravé ruce a pár křídel na lopatkách.

Georg: "Přípravujeme třetí album"

28. dubna 2008 v 9:41 | Martuschka - Bill´s princess |  <Články a rozhovory>
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_________________________________________________________________
GEORG LISTING
"Připravujeme třetí album."
Známý za svoji rozvážnost, Tokio Hotel basista má tisíce věcí, které by rád řekl o životě kapely. Bere to s nadšením, Georg taky přiznal, že třetí album je v přípravách.
Co jsi cítil u incidentu s Billovým hlasem?
Georg: Opravdu jsem se bál. V minulosti už měl Bill nějaké slabší náznaky s hlasem, ale to bylo kvůli nachlazení nebo momentální únavě. Náhlé ztracení hlavu uprostřed koncertu se nikdy předtím nestalo. Pochopili jsme, že to, co se děje není normální.
Co sis myslel na začátku, že to bylo?
Georg: Nejdřív jsem se bál o Billovo zdraví. Bez řádné diagnózy doktorů, nikdo nebyl schopen dát vysvětlení. Potom, když Bill musel jít na operaci, jsem si kladl otázku o kapele. Prošli jsme si tím spolu, naše historie se takhle nemohla zastavit! Moji rodiče, oba doktoři mě klidnili. Vysvětlili mi v detailech, co by se Billovi stalo, kdyby nešel na operaci, ale že to nijak neovlivní jeho kariéru jako zpěváka a budoucnost Tokio Hotel.
Jak využíváš čas během Billova uzdravování?
Georg: Přestávka byla tak náhlá, že na začátku jsem byl otrávený. Ale náhle jsem se dal dohromady a rozhodl využít tuhle přestávku, abych nabral kyslík a naplnil baterky. Taky jsem doplnil svůj spánek.
Kromě pauzy a dalšího, co byly tvoje aktivity?
Georg: Není žádným tajemstvím, že mimo kapelu nejsem energická osoba! Takže trávím svoje dny v klidu - DVD, video hry, čtení e-mailů.
Jak dlouho tahle přestávka trvala?
Georg: Jenom pár dní, potom mi došlo, že mi chybí kapela. V tuhle chvíli trávím nejvíc času s Tomem a Gustavem a našem studiu v Hamburgu. Pracujeme na nových melodiích do našeho dalšího alba, testujeme nové rytmy. To je další naše vzrušující část jako života muzikantů.
Takže můžeme očekávat vydání třetího alba?
Georg: Bill již napsal mnoho textů. Od nás přichází hodně nápadů na melodie. Projekt jde uspokojivě. Ve zkratce doufáme, že dokončíme nahrávání před koncem roku. Jestli budeme pokračovat takhle, tak naše další album možná uvidí světlo světa na podzim.
Bude tohle album v němčině nebo angličtině?
Georg: Tohle je otázka, na kterou nemůžu nic říct, protože je všechno možné. Ještě nebylo nic rozhodnuto.
Jaká velká jména roku naplňují vaši kreativnost?
Georg: V kapele máme odlišné vkusy. Gustav a já například máme rádi staré rockové ikony, jako jsou Nirvana a Guns N' Roses. Naopak Bill a Tom jsou spíš na současné legrandy, jako jsou Green Day, Placebo a Coldplay.
Kdy ses naposled zamiloval do nějaké muziky?
Georg: V tuhle chvíli poslouchám hodně kanadskou kapelu Nickelback. Hlavně miluji to video udělané pro píseň Rockstars.
21 svíček
31.března tohohle roku, Georg, Tokio Hotel stařec, oslavil svoje 21.narozeniny. Na důležité události, měl dočasný smutek, protože i přes to všechno toho dne měl Bill operaci svých hlasivek. Nicméně Georg naplánoval pořádnou párty jakmile Bill bude mít sílu.

Bill: "Můj sen se ničí"

28. dubna 2008 v 9:39 | Martuschka - Bill´s princess |  <Články a rozhovory>
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_______________________________________________________________
BILL KAULITZ
"Můj sen se ničí!"
Brutálně odsouzení k tichu kvůli zdravotním problémům, Tokio Hotel zpěvák musel zrušit koncerty, na které čekalo tisíce fanoušků. Nemocný, ale bojovný, Bill mluví o tomhle bolestivém zážitku v exkluzivním interview přes e-mail.
Jakou zprávu bys poslal fanouškům, kteří se bojí o tvoje zdraví?
Bill: Nejdřív ze všeho jim chci vzkázat a ujistit je, že jsem v pořádku. Operace trvala necelou hodinu a nebylo tam nic neobvyklého pro ty, kteří mě operovali a starali se o mě. Četl jsem hodně děsivých příběhů o téhle operaci - lidi mají někdy opravdu velkou představivost! Věřím, že fanoušci se začali bát po zveřejnění těhle informací, někdy falešných a někdy přehnaných. Nyní se uzdravuji a musím odpočívat.
Je tohle poprvé, kdy jsi musel jít na operaci s takovým problémem?
Bill: S takovým problémem ano. Nikdy jsem neměl vážný problém s hlasem, takže tahle operace hlasivek byla poprvé. A taky doufám, že naposled.
Jak operace skončila?
Bill: Velmi dobře, i když jsem se děsivě bál. Naštěstí je riziko na tuhle operaci minimální. Měl jsem operaci s laserem, pod anestézií. Následující dny byly velmi únavné, ale brzy jsem byl znova na nohách.
Důvod je: neštěstí nebo přepracován?
Bill: Asi trochu z obojího. Je to vysvětleno několik faktory: únava, to je pravda, potom nachlazení, abych byl upřímný a hodně nedbalosti!
Jaké musíš mít instrukce, aby ses uzdravil rychleji?
Bill: Doktoři mi poručili odpočívat! Beru nějaké léky, abych si ošetřil krk a taky nějaké ty anti-pálivé drogy. Ve stejnou chvíli musím jít i nějaké druhy jídla, hlavně mléčné. Hodně pít, být v teple a nemluvit tak moc. Protože jsem tak ukecaný, není to pro mě snadné!
Jaké si měl pocity, když ses o tomhle bolestivém rozsudku dozvěděl?
Bill: Cítil jsem se trochu vinný, naštvaný a taky rezignovaný. Na začátku, jsem šílel! Museli jsme zrušit podruhé koncerty kvůli mému hlasu! Tohle turné mělo být po celé Evropě, kde se po kapele volalo. Byla to realizace úžasného snu. Bylo to zkaženo kvůli mému hlasu. Myslel jsem na hodně našich fanoušků, kteří byli kvůli tomu zklamaní, protože nemohli být na našem koncertu. Rezignoval jsem a uznal to neštěstí. Malá útěcha: většina zrušených termínů bude obnovena v létě.
Co ses z tohohle naučil?
Bill: Od teď budu víc dbát na moje hlasivky. Před každým vystoupením, budu dělat cvičení, abych si zahřál hlas.
Kdo ti dopřával komfort?
Bill: Měl jsem štěstí, že jsem byl tolik podporován. Členi kapely mi hodně pomohli a taky náš tým. Nejvíce mi pomohli zprávy zaslané od fanoušků, kteří mě povzbuzovali a přáli mi, ať se uzdravím, co nejdřív je to možné.
Co děláš během uzdravování?
Bill: Abych byl upřímný, tak se trochu nudím, protože jsem měl naprosto plný program každý den....Ale tak sleduji TV, poslouchám muziku a spím.
Během volného času taky píšeš nějaké písně?
Bill: Ano, píšu hodně pro naše další album. Například mi tenhle volný čas dává možnost dokončit nějaké texty, které se mi válí tady a tam. Největší frustrací je to, že si je nemůžu zkusit zazpívat. Těším se, až se plně uzdravím.
Důvěrné
Během dlouhého času uzdravování, ve které nesměl promluvit ani slovo, si Bill nacházel čas, když přemýšlel o tisíce možnostech, někdy i dramatických. Představoval si, že ztratí svůj hlas navždy a nebude už moci nikdy zpívat. Nicméně, i když Bill nemá nikdy daleko do dobrých nápadu, tak požádal své dvojče Toma, aby ho kdyžtak prý nahradil za mikrofonem.

Sexy Bill

28. dubna 2008 v 9:37 | Martuschka - Bill´s princess |  <foto - Bill>
HyperLink-HyperLink-HyperLink
HyperLink-HyperLink

Map of blog

27. dubna 2008 v 9:56 | Martuschka - Bill´s princess
ABOUT US
INFO
< Ceny >


Comet 2008 - voting!

27. dubna 2008 v 9:38 | Martuschka - Bill´s princess |  <Novinky>
COMET 2008 VOTING
Best Band Live Act Best Video

Backstage 2006

27. dubna 2008 v 8:35 | Martuschka - Bill´s princess |  <Bakcstage pics>
--
--
--
--
--
--

Singl Don´t jump a Heilig na Audio3.cz k objednání!!

25. dubna 2008 v 17:17 | Martuschka - Bill´s princess |  <Novinky>
Singly Don´t jump a Heilig se dají koupit na www.audio3.cz!
Heilig -> objednávej tady
Don´t Jump -> objednávej tady
Heilig stojí 216 kč a Don´t Jump 153 :-)