Leden 2009

Bill Kaulitz: „Naše nové album vás překvapí“

11. ledna 2009 v 10:35 | Martuschka - Bill ´s princess |  <Články a rozhovory>


Poslední dobou jste se tady neukazovali.
Bill: Ano, byli jsme ve studiu nahrávat naše třetí album. Bylo to velmi intenzivní a kreativní období, ale zároveň to poskytlo tolik potřebnou přestávku pro kapelu. Byli jsme schopni se znovu společně sejít, daleko od našeho hektického života. Ve studiu, každý byl ve svým myšlenkách a pochybnostech. V okamžiku, kdy jsme pryč se světa reflektorů je pro kapelu důležité. Vrátili jsme se k věcem, které jsou opravdu důležité.


V jaké typu děláte novou nahrávku?
Bill: Existuje mnoho nových vlivů, které až doposud nebyly slyšet na zvuku Tokio Hotel. Ale i tak jsme se drželi stejného týmu lidí. Naše nové album bude pravděpodobně pro hodně lidí překvapení a já doufám, že se fanouškům bude líbit.


Jak jste pracovali?
Bill: Texty a hudba jsou výsledkem našich životů, odvíjí se to od úspěchu kapely. Souvisí s naší náladou, myšlenkami a také novými přáními a nadějemi. Texty jsem začal psát v létě roku 2007. Mnohé texty byly dokončené během našich cest, na turné apod. Je tu jeden song, který pojednává o mém stesku po domově během našeho turné po Státech a o všech věcech, které mi schází. To je důvod, proč bude album nejdříve v němčině a potom také v angličtině.


Jak přesně vzniká písnička?
Bill: Na začátku jsou myšlenky a nápady. Potom se začne víc definovat hudba. V okamžiku, kdy se udělá refrén, píseň začíná mí ten správný tvar. V tom momentě se začne nahrávat.


Diskutuje v kapele před začátkem nahrávání?
Bill: Ano, chvíle, kdy se připravujeme zahájit nahrávání jsou obtížné. Máme písně, ale existuje mnoho způsobů, jak je interpretovat. A my musíme najít ten nejlepší způsob. Potom začneme experimentovat s každou písničkou, že se mění zvuk kytary nebo můj hlas. A ano, to může vést k velké diskuzi. Ale trochu se obávám toho, že jsem velký perfekcionista. Naštěstí moji tři přátelé nemají stejný charakter (směje se).


Cítíte se pod tlakem vašich fanoušků?
Bill: Snažíme se tlaku uniknout. Ale největší tlak přichází od nás. Samozřejmě, že reakce fanoušků jsou velmi důležité také proto, že je nechceme zklamat. Ale sami nechceme klesnout. Posloucháme různé rady, ale konečné rozhodnutí je vždy na nás. Je to jen mezi námi čtyřmi.


Nedávno bloger Perez Hilton napsal, že vaše koncerty byly na playback. Jak se k tomu vyjádříte?
Bill: Není to poprvé, co slyším takovou blbost na Tokio Hotel nebo nějaké jiné kapely. Jsme v takovém stádiu, že náš úspěch u někoho vyvolává žárlivost. A tyto mediální nesmysly jsou součástí hry. Je to zrádný útok od slavného Pereza Hiltona, který nemá žádný důkaz, aby své obvinění mohl dokázat. Jak náš manažer David Jost řekl "nejlepší, jak si udělat názor je, že přijdete na naše koncerty a uvidíte nás hrát živě." A my opravdu opravdu rockujeme!

Přistižen! Tom nosí Billovy plavky

8. ledna 2009 v 16:05 | Martuschka - Bill ´s princess |  <Články a rozhovory>


Slunce, pláž a čisté relaxace: Tokio Hotel odpočívají na dovolené.

Slunce pálí na holou kůži, vlny tyrkysového moře tiše šumí a jemná zrna písku lechtají prsty. Ani v nejhlubším snu by nemohl být takový den v zimě. Zatímco v Německu jsou všichni v zimních bundách, skřípou zuby, Bill a Tom Kaulitzovi (19) pěkně odpočívají na Maledivách. Je to už takový rituál, že Tokio Hotel-dvojčata si v chladném období dopřávají časovou prodlevu. 8000 km od Německa relaxují bratři z Tokio Hotel na Indickém oceánu. Ale pozor - něco takového přece nemůže být pravda, Tom má na sobě modro-bílé kraťasy s květinami. Ty měl Bill na dovolené přesně před rokem. To musí být opravdová bratrská láska! Bill v jenom rozhovoru prozradil: "Dělíme se prostě o všechno." Všeho - kromě lásky a tetování. "Nechci znetvořit svoje tělo", vysvětlil Tom svůj odpor k tetováním. Jeho bratr Bill to vidí zcela jinak: V listopadu si nechal vytetovat XXL-tetování na levou stranu břicha. Na pláži na Maledivách Bill poprvé ukazuje svou horní část těla s vytetovaným výrokem "Wir hören nie auf zu schreien" a "Wir kehren zum Ursprung zurück". Je nápadné, že je Bill zase velmi hubený, až mu jdou vidět žebra. Tom je oproti němu vypracovaný. Má pěkné břišní svaly a dredy v vtipném drdolu. A zdá se, že Billovy se zalíbily jeho vlasy - má krátké dredy! Wow: Tak vypadají odpočinutí kluci. Prostě sexy!

Bravo Super Show 2009

8. ledna 2009 v 16:04 | Martuschka - Bill ´s princess |  <Novinky>
Začalo hlasování do každoroční ankety Bravo Super Show.
Tokio Hotel jsou nominováno v kategorii " Beste Band"!

Hlasovat můžete -> Tady

TH TV - all episodes available to download! / TH TV - ke stáhnutí všechny epizody!

4. ledna 2009 v 13:27 | Martuschka - Bill ´s princess |  <Videa na stažení>

Pod perexem máte k dispozici všechny epizody TH TV na stažení :-)
#1 - November 12, 2007
American fans declaring their love for Tokio Hotel.
Download:
MediaFire (.avi)
http://www.mediafire.com/download.php?grjmb0yi4ym

Avatary by Evule

4. ledna 2009 v 13:24 | Martuschka - Bill ´s princess |  <Avatary,signatury,animace apod..>
01020304
05060708
09101112
13141516
17181920

Avatary by ShaniquaxTH

4. ledna 2009 v 13:23 | Martuschka - Bill ´s princess |  <Avatary,signatury,animace apod..>
01.02.03.04.
05.06.07.08.

Bill a Tom na dovolené

4. ledna 2009 v 13:20 | Martuschka - Bill ´s princess |  <foto - Bill&Tom>
Tady je dobře vidět Billovo nový tetování :-P taky bych jela někam do tepla xD